میکروسیلیس - MICROSILICA

میکروسیلیس - MICROSILICA

میکروسیلیس یک سوپر پوزولان است که در صورت کاربرد صحیح تأثیر بسیار قابل ملاحظه ای در افزایش مقاومت و دوام بتن دارد.میکروسیلیس در حرارت زایی بتن تا حد زیادی ناشی از همان مکانیزم هایی می باشد که منجر به افزایش دوام و مقاومت بتن میگردند، یعنی اثر پرکنندگی و واکنش پوزولانی.

میکروسیلیس می تواند منجر به کاهش حرارت زایی بتن گردد.حرارت زایی یک گرم میکروسیلیس بیشتر از یک گرم سیمان پرتلند معمولی بوده و در مواردی بیشتر از 2 برابر آن خواهد بود.لیکن مقاومت زایی بالاتر میکروسیلیس (2 تا حدود 4 برابر سیمان)،امکان کاهش مقدار کل مواد سیمانی بتن جهت دستیابی به یک مقاومت مشخص را فراهم ساخته و بدین شکل استفاده از میکروسیلیس میتواند منجر به کاهش حرارت زایی بتن گردد.

میکروسیلیس یک محصول فرعی در جریان تولید سیلیسیم و آلیاژهای سیلیسیم، بخصوص آلیاژ فروسیلیس است و برای استفاده به عنوان یک ماده سیمانی در بتن بسیار مناسب است.

از دیگر مزیت های استفاده میکروسیلیس پایین آمدن جنبش یونهاى کلر و سرانجام پایین آمدن عمق نفوذ کلر در بتن بخصوص در مناطق ساحلى جنوب ایران مى باشد.

 

موارد مصرف میکروسیلیس :

در بتن ریزى های مربـوط به ساخت بارانداز های کشتی، فونداسیون ماشین آلات، سـتونها ،شمعـها و قطـعات پـیش ساخته، وهمه سازه هاى بتنى که در معرض حملات شیمیایى بویژه یون کلر و سولفاتها قرار دارند.

کاشت میلگرد در رامسر

مقاوم سازی در گیلان و مازندران

اجرای انواع واتر استاپ و واتر پروف های بتن

آببندی استخر در گیلان

اجرای گروت های پایه سیمانی و اپوکسی

انواع چسب بتن ، چسب کاشی خمیری ، چسب سرامیک پودری

ضد یخ ها

افزودنی های بتن (انواع روان کننده و فوق روان کننده بتن ودیرگیر کننده و زودگیر کننده ها )

پوششهای محافظتی ( انواع ترمیم کننده بتن ، کیورینگ و … )

ماستیک ها

فروش انواع اسپیسر در استان گیلان

تولیدات خاص ساختمانی (کتراک ، روغن قالب و…)

آببندی تخصص ماست

عایق بی رنگ نما

عایق ساختمان

اجرا واتر استاپ

کاشت میلگرد

عایق سقف تهرانی

مقاوم سازی سازه تتخصص ماست

مهندس شهاب فلاح چای

۰۹۳۷۰۱۱۵۵۴۷

 


 

/ 0 نظر / 24 بازدید